| Ürün adı | V Tipi Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Başvuru | Tekne Gemi İskelesi İskele İskele Limanı |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Parça | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Standart Denizaltı Çamurlukları Hidropnömatik D2500 Tip Dock Port Tamponu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Boyut | D * L - 2.5 * 5.5 M |
| çalışma basıncı | 50Kpa |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Ürün adı | Gemiler Bağlama Silindiri Kauçuk Çamurluklar Rıhtım Liman Tamponu ABS Sertifikası |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Bölüm | Çamurluk, Tampon |
| Boyut | müşterinin ihtiyaçlarına göre |
| Renk | Siyah veya herhangi bir renk |
| Ürün adı | Gemiden gemiye SGS Onaylı Dock Yokohama Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | Zincir lastik ağı |
| İlk basınç | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | ISO17357 Rıhtım Kauçuk Çamurluk Yokohama Yüzer Çamurluk CTN Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Bölüm | Zincir Lastik Ağı |
| İlk basınç | 50Kpa veya 80Kpa |
| Ürün Adı | DockFender Tırkıcı Tekne Fenderi ve Tamponları ile Tırkıcı Teknenizi Etkili Koruyun |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | siyah, gri...vb |
| Sertlik | 65 +/- 5 Sahil A |
| yoğunluk | 2,3 ~3,9 g/cm3 |
| Ürün adı | Gemiler Rıhtımı için Silindirik Çamurluk Rıhtımı Kauçuk Çamurluk Tamponları Deniz |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Tasarım Stili | Rıhtım |
| Metal Türü | Q235 HDG |
| Renk | Siyah (İsteğe bağlı daha fazla renk) |
| Ürün adı | PIANC2002 Sertifikalı Silindirik Deniz Çamurlukları Ağır Hizmet Kauçuk D800 Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik Aralığı | 20°-90° kıyı A |
| Ürün adı | Deniz Teknesi D Tipi Çamurluklar Özelleştirilmiş D200H Yüksek Enerji Emilimi Rıhtım Rıhtımı |
|---|---|
| Model numarası | DF-D200H |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| esneklik | Harika |