| sertifika | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
|---|---|
| Ürün adı | V Tipi Çamurluk |
| Şekil | V şekli |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | Gereğince, gerektiği gibi |
| Ürün adı | Uçak Lastiği Yokohama Kauçuk Çamurluk Yüzer Deniz Tekne Çamurlukları |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Parça | tekne tarafı kauçuk çamurluk |
| Başvuru | Gemi ve rıhtım için kullanılır |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | yokohama pnömatik çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çapraz | 500mm-4500mm(Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm (Diğer özellikler özelleştirilebilir) |
| Çalışma Baskısı | 50KPa veya 80KPa |
| Ürün adı | Tekne Koruması İçin Doğal Kauçuk Sabit Çamurluk Kemeri Kauçuk Çamurluk 600H V Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Kategori | Sabit Kauçuk Çamurluk |
| Ürün Adı | Römorkör Lastik Usturmaçaları Silindirik Usturmaçalar Yanaşma ve Bağlama için Römorkör Tamponları |
|---|---|
| Model numarası | DF-D600 |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Türü | Silindirik |
| Ürün Adı | V Tipi Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Renk | Siyah veya özel |
| Uygulama | Tekne Gemi İskelesi İskele İskele Limanı |
| Ürün adı | Dock Boat Tampon için Yeni Tasarım Silindirik Deniz Çamurlukları CMF600D BV Sertifikası |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri veya gerektiği gibi |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | İçi Boş D Kauçuk Çamurluk Bölümü Tekne Çamurluğu/Kauçuk Tampon Rıhtım Koruması |
|---|---|
| Model numarası | DF-D500H |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Ürün Adı | Büyük yüklü gemiler için kauçuk koruyucular |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |
| Ürün adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk ISO17357-1:2014 STS Dock Tekne Tamponu 4.5*9.0M |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| İlk basınç | 50Kpa |