| Ürün Adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Malzeme | NR |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Boyut | Çap 500mm-4500mm, Uzunluk 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| dayanıklılık | Yüksek |
| OEM | memnuniyetle karşıladı |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Paketleme | Çıplak Paketleme, Çerçeve Paketleme, Palet Paketleme |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Bakım onarım | Düşük |
| Şekil | Silindirik |
| Pressure | 50kPa, 80kPa |
|---|---|
| Maintenance | Low |
| Şekli | Silindirik |
| Sıcaklık | Yüksek |
| Size | Customizable |
| Bakım onarım | Düşük |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Rezistans | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| çekme | Yüksek |
| Ürün adı | ISO17357 Yokohama Yüzer Pnömatik Çamurluklar 50 kPa 3.3 * 6.5m, Emniyet Valfi ile |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | Ship Wharf Yokohama Pnömatik Hava Bloğu Fender 3.3Mx6.5M Deniz Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Malzeme | Lastik |
|---|---|
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Bakım onarım | Düşük |
| Renk | Siyah |
| Şekil | Silindirik |
| Ürün adı | 2.0Mx3.5M Deniz Kauçuk Yokohama Pnömatik Çamurluk Yanaşma İskelesi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO 17357-1:2014 |
| Boyut | D0.5-4.5M, L1.0-12.0M |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Color | Black |
| Ağırlık | Işık |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| çekme | Yüksek |