| Ürün adı | Ağır Hizmet 1800H Koni Kauçuk Çamurluklar Dock Tekne Tampon Koruması Yırtılma Direnci |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı NR |
| Model numarası | DF-C1800H |
| İşleme Hizmeti | kalıplama |
| paketleme | Çıplak Paketleme, Çerçeve Paketleme, Palet Paketleme |
| Ürün adı | 50kPa Yokohama Kauçuk Çamurluk gemi ve rıhtım için tekne tarafı kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Boyut | Özel Boyut |
| İlk basınç | 0,05 MPa / 0,08 MPa |
| Ürün Adı | Yüzen Köpük Fender Sualtı Fenderler Eva Köpük Tekne Fender |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüzen köpük Fender Hafif köpük Yastık Fender şişme köpük Dock Guard |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | 2x4m Yüzen Köpük Fender, Zincir Ağıyla 70kg/M3 yoğunluk 19mm poliureya kalınlığı |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Yüksek Performanslı ve Iso Sertifikalı Eva Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Anahtar Kelime | Kauçuk Fender Fiyatları |
| Özellik | Kullanım Dayanıklı, Çarpışma Karşıtı |
| Teknoloji | ekstrüzyon kalıplama |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Renk | Siyah veya özel |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Ürün Adı | Koni Kauçuk Çamurluklar |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Uzunluk | ≥300% |
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı Doğal Kauçuk |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |