| Elastiklik | - İyi. |
|---|---|
| Örnek | istendiği gibi |
| Kategoriler | Rulo Kauçuk Çamurluk |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Kapasite | 10T-40T |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Paketleme | Plastik Torba + Palet |
| Ürün adı | Zincir ve lastik ile tekne yanaşması için gemi iskelesi pnömatik kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-12000mm |
| Ürün Adı | Deniz Kuvvetleri/Askeri/Seyahat/Tüp Gemi/Pilot Teknesi için limana koruyucu köpüklü koruyucular |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | PU Köpük Dolgulu Çamurluk Yüzer Yüzer Pnömatik Koruma Gemisi İskelesi |
|---|---|
| Malzeme | Aşınmaya Dayanıklı PU Köpük, İç Boru, Naylon Takviye, Poliüretan Kaplama |
| Türü | Yüzer Çamurluk |
| Bölüm | Köpük Çamurluklar |
| Uzama | ≥350% |
| Özellikler | Mükemmel darbe direnci |
|---|---|
| Türü | Lastik Çamurluk V Tipi |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Yüksek Dereceli Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Yüzen Köpük Fender Denizcilik Koruma Köpük Tekne Fender Deniz Yastığı Köpük Doldurulmuş Fender |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Renk | Siyah veya özel |
| Güvenlik standardı | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Uygulama | Gemiden Gemiye, Rıhtım |
| Ürün adı | ISO17357-1:2014 Teknik Özellikler Yokohama Çamurluklar STS Rıhtım Yüzer CTN Tipi |
|---|---|
| Çap | 500-4500 mm |
| uzunluk | 1000-12000 mm |
| Standart | ISO9001, ISO17357 |
| sertifika | CCS/ BV/ SGS/ABS |
| Ürün adı | NBR/NR Kauçuk Kemer Kauçuk Çamurluk 1000H Özelleştirilmiş Yırtılma Direnci Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluk NR |
| Tip | Normal |
| Logo | Özel logo kabul |
| Boyut | Özel boyut |