| Ürün adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Sertlik | 30-90 Sahil |
| Renk | Siyah, Gri, Özelleştirilmiş |
| Marka adı | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Ürün Adı | Demirleme Babaları |
| Uygulama | Gemi; Bot |
| Kullanımı | Gemi Güvenliği |
| Yüzey Tedavisi | Galvaniz Püskürtme |
| Ürün adı | PIANC2002 Sertifikalı Silindirik Deniz Çamurlukları Ağır Hizmet Kauçuk D800 Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Sertlik Aralığı | 20°-90° kıyı A |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Kaplama Yastığı, Zincir vb. |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC2002 Spesifikasyonları OEM İzinli Yanaşma ve Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR/NBR |
| Model numarası | DF-C500 |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |
| Uzama | ≥300% |
| paket | Palet, Makara |
|---|---|
| Dış çap | 3.0mm-30mm |
| Standart | DIN, ASTM, JIS, GB, vb. |
| Ödeme koşulu | T/T, L/C, Paypal |
| Çalışma Basıncı | 15-21 Bar |