| Ürün Adı | Rol Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Türü | Rol Fenderleri |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Başvurular | liman terminali |
| Ürün Adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Uygulamalar | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Yokohama Kauçuk Çamurluk ISO 17357 Tekne Gemi Koruması |
|---|---|
| Malzeme | NR, SR, NBR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Başvuru | Gemi ve rıhtım için kullanılır |
| Renk | Siyah |
| Ürün Adı | 50kpa Denizaltı Fender Hidropnömatik Denizaltı Kauçuk Fender Dock Sling Tipi |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey Doğal Kauçuk |
| Standart | ISO17357, ISO9001 |
| Boyutları | 4.5*12.0M |
| İlk basınç | 50kPa |
| Ürün Adı | Pnömatik Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Hizmet Hayatı | 10~15 yıl |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Sıcaklık | -40°C~300°C |
| Ürün Adı | Rol Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Türü | Rol Fenderleri |
| Sertlik | ≤82 Sahil A |
| Başvurular | liman terminali |
| Ürün adı | OEM/ODM Servis Silindiri Çamurluklar PIANC2002 Sertifikalı Özel Kalıp Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Kategori | Silindir Kauçuk Çamurluk |
| Ürün Adı | Pontonlar için bot Anti Çarpışma Pontonlar için Pontonlar |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu Doğal Kauçuk |
| Türü | Tekerlek Fender |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Özel |
| Ürün adı | Dock Boat Tampon için Yeni Tasarım Silindirik Deniz Çamurlukları CMF600D BV Sertifikası |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah, Gri veya gerektiği gibi |
| İç çap | 75-1000mm |
| Dış çap | 150-2000mm |
| Ürün adı | Silindirik Deniz Çamurlukları PIANC Sertifikalı D1000 Çarpışma Önleyici Yaşlanma Önleyici Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Süper Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Model numarası | DF-C1000D |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Sertlik | ≤82 Kıyı A |