| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Silindir Deniz Fenderleri Gemi Barge Fender Sistemleri Deniz Dökme Fenderleri |
|---|---|
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Renk | Siyah, Gri, Beyaz veya Müşterilerin Gereksinimleri |
| İç çap | 75mm - 1000mm |
| Uzunluk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Model numarası | HM-CMF60 |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özel |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Sertifikalar | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Ürün adı | Silindirli çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Sertlik | ≤82 kıyı a |
| Başvuru | Liman terminali |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Gemiler için Silindirik Deniz Çamurlukları C600 Doğal Kauçuk İskele Rıhtım Tekne Çamurluğu |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli NR/NBR |
| Model numarası | DF-C600 |
| Tepki gücü | 44-1054KN |
| Enerji emilimi | 1.5-584KN-M |
| Ürün adı | Ship Wharf Yokohama Pnömatik Hava Bloğu Fender 3.3Mx6.5M Deniz Yanaşma |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Yoğunluklu NR |
| Standart | ISO17357-1:2014 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aşınma | Düşük |
|---|---|
| Şekli | silindir |
| Performans | Kararlı |
| Basınç | Yüksek |
| Etki | Yüksek |
| Spesifikasyon | Dia 0.5m-4.5m, L 0.7m-9m/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çapraz | 2500mm |
| Güçlendirme | Naylon Kumaş Kordon |
| Sertlik | 50±10 Shore A Veya Müşterinin İsteği |
| Isı İletkenliği | = |
| Esneklik | Yüksek |
|---|---|
| Sıkıştırma | Yüksek |
| Renk | Siyah |
| Shape | Cylindrical |
| çekme | Yüksek |