| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Boyut | özel |
| Özellik | Yüksek Performans Güçlü |
| Sertifikalar | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Boyut | özel |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Ürün adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Parça | STB Çamurluk |
| renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Yükseklik | 200mm-1000mm |
| Ürün Adı | Dayanıklı Denizli Dock Roller Fenders PIANC2002 Gemiler için Standart |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk, NBR, Silikon, EPDM, FKM, SBR |
| Türü | Sabit tekerlekli koruyucu |
| Düzenlemek | Açık köşeler |
| İşleme hizmeti | Kalıplama, Kesme |
| Ürün Adı | Rıhtım Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özel |
| Boyut | özel |
| Uygulama | Liman |
| Malzeme | NR |
| Ürün adı | yokohama kauçuk çamurluk |
|---|---|
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Aksesuarlar | Lastikler, çelik zincir, askı halkası |
| Standart | ISO17357-1:2014, PIANC2002 |
| Çap | 500mm-4500mm |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Malzeme | NBR |
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Ürün Adı | Hücre Kauçuk Fender |
|---|---|
| Malzeme | Doğal kauçuk |
| Yükseklik | 400 - 3000 MM |
| Kullanım | Gemi, Rıhtım, İskele, Liman, İskele |
| Aksesuarlar | Ön Panel, Yüz Pedi, Zincir.. |
| Özellikler | Kolay Kurulum ve Bakım |
|---|---|
| türü | V Tipi Kauçuk Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | Birinci Sınıf Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Konik Kauçuk Fenderler Tekne Fender Kauçuk Büyük konteyner gemileri |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kaliteli Doğal Kauçuk |
| Bölüm | rıhtım çamurluğu |
| Yükseklik | 500 mm'den 2000 mm'ye |
| Nominal Sapma | %70 - %72 |