| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah |
| Özellikleri | Yüksek Enerji Emilimi |
| Uygulama | Gemi Kargolama |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Başvuru | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Malzeme | Üst düzey doğal kauçuk |
| Ürün Adı | Deniz Deniz Okyanus Yastık Koruma Katı PU Polietilen Kauçuk Köpük Dolgulu Çamurluklar |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, poliüretan |
| Türü | Yüzen Fenderler |
| Bölüm | Bağlantı İstasyonu Tamponu |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün Adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Boyut | özel |
| Renk | Siyah veya özel |
| Malzeme | NBR |
| Ürün Adı | Çekici Tekne Fenderi |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | ≥16 MPA |
| İşleme Hizmeti | Kalıplama, kesme |
| Ambalaj | Plastik torba+palet |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Yüzer Köpük Çamurluk |
|---|---|
| Kullanım | Çarpışmalardan Kaçınma |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı |
| Malzeme | Eva ve poliüretan |
| Katmanlar | 5~10 katman |
| Ürün adı | Deniz Gemisi Gemisi Yokohama Lastikli ve Zincirli Pnömatik Doğal Kauçuk Çamurluk Rıhtım Gemisini Kor |
|---|---|
| Çap | 500 mm - 4.500 mm |
| Uzunluk | 1.000 mm - 12.000 mm |
| Malzeme | Yüksek Kalite NR |
| İlk basınç | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün Adı | Trelleborg Shibata 600x1200 Tekne Limanı Tamponu için Silindrik Kauçuk Fenders |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Silindrik Kauçuk Fenders |
| Malzeme | Yüksek Performanslı Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah veya istek olarak |
| İç çap | 600 mm |
| Özellikler | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Bölüm | Dock Sabit Lastik Çamurluk |
| Renk | siyah veya gerektiği gibi |
| Malzeme | A Sınıfı Doğal Kauçuk |
| Çekim Gücü | ≥8 Mpa |
| Ürün Adı | Kemer Kauçuk Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | NR |
| Renk | Siyah |
| Boyut | özel |
| Logo | özel |