| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Malzeme | NBR |
| Ürün adı | Silindrik Deniz Fenderleri |
|---|---|
| Standart | PIANC2002, ISO9001 |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş |
| Parça | Menteşe |
| Paket | Ahşap palet, Tahta sandık |
| Ürün Adı | Denizaltı çamurlukları |
|---|---|
| Avantaj | Özelleştirilmiş, orijinal fabrika |
| Başvuru | Rıhtım |
| Çap | 0.5 ~ 4.5m |
| Basınç | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Ürün adı | Marine Dock Kare Kauçuk Çamurluklar Yüksek Enerji Emilimi İskele Rıhtım Rıhtım Gemisi |
|---|---|
| Bölüm | Tampon, Rıhtım |
| Başvuru | Rıhtım, Liman |
| İşlev | Koruma |
| Yükseklik | 150-600 mm |
| Ürün adı | ISO17357 ve PIANC2002 Standardı Yokohama Çamurluklar 3.3*6.5M CTN Tip 50kPa |
|---|---|
| Malzeme | Üst Düzey NR |
| Standart | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| ADEDI | 1 parça |
| sertifika | CCS ABS LR BV TÜV ISO |
| Ürün adı | Şişirilebilir Yüzer Pnömatik Yokohama Kauçuk Çamurluk Gemileri Kullanılan Balıkçı Tekneleri |
|---|---|
| Parça | STS Çamurluk |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Renk | Siyah |
| Çap | 300mm-4500mm |
| Ürün adı | Tekne Hydro Yokohama Pnömatik Çamurluklar Gemiler için Fiyat/Katalog P50 |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Anahtar kelime | Pnömatik Çamurluk |
| renk | Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil vb |
| Çalışma Basıncı | 50Kpa, 80Kpa |
| Ürün adı | Özelleştirilmiş Koni Kauçuk Çamurluklar NR Malzemeleri Güvenlik Kalıplama 600H Çarpışma Önleyici |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Performanslı NR |
| Şekil | Koni Tipi |
| Yükseklik | 500H-2000H |
| Sıcaklık | -40°C-120°C |
| Ürün adı | OEM Hizmeti Koni Kauçuk Çamurluklar Özel Kalıplama Ağır Hizmet Yaşlanma Karşıtı Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Yaşlanma karşıtı doğal kauçuk |
| Model numarası | DF-CRF1000 |
| Renk | Siyah |
| kullanım | Endüstriyel Demirleme Amortisörü |
| Ürün Adı | Gemi Tekne Yat İçin Elastik Yüzen Köpük Çamurluk Eva Malzeme Köpük Dolgulu Çamurluk |
|---|---|
| Malzeme | Kapalı hücre köpüğü, Naylon takviye, Polyurethane deri |
| Renk | Bulutlu |
| Çapraz | 300mm-4500mm |
| Uzunluk | 500mm-9000mm |